niedziela, 13 września 2020

Las w słoiku - warsztaty dla kobiet

 Szanowni Państwo,

Po przerwie związanej z ograniczeniami związanymi z koronawirusem, zapraszamy ponownie na nasze Warsztaty dla Kobiet. Warsztaty stacjonarne w reżimie sanitarnym odbędą się w małej grupie, ilość miejsc jest bardzo ograniczona.

Las w Słoiku, czyli miniaturowych rozmiarów zagajnik szczelnie zamknięty w szklanym słoju, to trend który podbił serca miłośników jak i amatorów roślin.

Podczas warsztatów wykonamy Las w Słoiku, jest to oryginalna ozdoba do domu, alternatywa dla rośliny doniczkowych. Samodzielnie dobierzemy gatunki roślin, które do niego włożymy, tworząc autorski projekt. Las w Słoiku nie wymaga dużo pielęgnacji więc jest idealny dla każdego.

Terminy:

18 września (piątek) godzina 17:00

19 września (sobota) godzina 16:00

Koszt: od 15 do 25 euro w zależności od miejsca przeprowadzenia warsztatów /hotel lub dom prywatny/.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia warsztatów u Państwa w domu. Czas trwania 2 godziny, koszt zajęć 15 euro od osoby przy minimalnym udziale 5 Pań. Dojazd do 15 km - bezpłatny.

Zapisy i więcej informacji:

craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko oraz  termin udziału) W e-mailu zwrotnym otrzymają Państwo link do płatności. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa  w warsztatach.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!