czwartek, 3 listopada 2016

"Tańcowała igła z nitką" - powitanie jesieni- sowa i jeż, zabawki z filcu

W niedzielę 13 listopada b.r, o godzinie 15:00 My Little Craft World zaprasza dzieci w wieku 8 -13 lat na cykliczne zajęcia z szycia: "Tańcowała igła z nitką". Na pierwszych zajęciach  na powitanie jesieni dzieci własnoręcznie wykonają  zabawkę z filcu: jeża i sowę.

Warsztaty dla dzieci  to radość tworzenia, kreatywnie spędzony czas i świetna zabawa.
Poznamy ściegi ręczne a w przyszłości nauczymy  się też jak używać maszyny do szycia.
Przyszycie guzików, nauka ściegów, dobór materiałów, czy robienie pomponów będzie świetną zabawą. Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.


Zajęcia prowadzić będzie pani Anna Szwarc - w internetowym świecie znana jako Kotbury, autorka bloga kotburykot.blogspot.ie.  Z zamiłowania i wykształcenia plastyk, mama dwóch córek, wielbicielka kotów. Mająca wieloletnie doświadczenie w szyciu oraz w haftowaniu. Pierwsze kroki z szydełkiem stawiała pod okiem swojej siostry w wieku 7 lat, robiąc kilometry łańcuszka. Z czasem rozwijała swoje umiejętności, wykonując szydełkowe bluzki, kamizelki oraz sukienki.

Zajęcia odbędą się w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shopping Center drogą Cardinal Way.

Koszt:

- 15 € - jednorazowe zajęcia
- 35 € - za 3 zajęcia płatne z góry

Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)
ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy