niedziela, 6 listopada 2016

Poznajemy Polskę - Bukowina Tatrzańska

My Little Craft World  zaprasza wszystkie dzieci na kolejne warsztaty z cyklu: "Poznajemy Polskę", w niedzielę 13 listopada b.r, o godzinie 12:00. Tym razem wybierzemy się w przepiękne górskie regiony do Bukowiny Tatrzańskiej. Na zajęciach dzieci wykonają pracę plastyczną - górski obraz wykonany metodą decoupage na desce.
Z okazji 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości dzieci poznają symbole narodowe, wysłuchają hymnu Polski oraz zrobią patriotyczne kotyliony.


Każde dziecko po zajęciach otrzyma  książeczkę "Album z Naklejkami - Polska" ufundowaną przez Ambasadę RP w Dublinie.


Album ten przybliży młodym czytelnikom polskie miasta i ich zabytki jak również polską przyrodę. Naklejki pomogą dzieciom poznać najważniejsze historyczne wydarzenia i wybitne postacie.


Warsztaty "Poznajemy Polskę" to doskonałe zajęcia przybliżające Polskę - Ojczyznę swoich rodziców czy dziadków. Na zajęciach dzieci poznają najważniejsze zabytki polskich miast, tradycyjne stroje ludowe oraz regionalne przysmaki. W trakcie warsztatów dzieci wezmą również udział w zabawach ruchowych przy muzyce oraz otrzymają drobny poczęstunek i napój.

Zajęcia odbędą się w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shopping Center drogą Cardinal Way.

Koszt:

- 10 € - jednorazowe zajęcia
- 25 € - za 3 zajęcia płatne z góry

Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)
ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy