poniedziałek, 14 marca 2016

Kuchnia Malucha - Wielkanocne Śniadanie

Zbliżają się Święta Wielkanocne, z tej okazji My Little Craft World zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty  kulinarne:  "Kuchnia Malucha". Zajęcia odbędą w niedzielę 20 marca b.r. o godzinie 13:30. w nowym miejscu, tj. w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shoping Center drogą Cardinal Way.
Na zajęciach dzieci wykonają faszerowane jajka, tradycyjną sałatkę jarzynową oraz wielkanocną kanapkę z barankiem lub zajączkiem.  Posieją również rzeżuchę w słoiku, którą później będą hodować w domu.
Warsztaty będzie  prowadzić pani Ewa Piwońska, dla której gotowanie jest pasją a dzięki doświadczeniu zdobytemu  w najlepszych restauracjach  w Cork - kuchnia nie ma dla niej tajemnic.


Kuchnia Malucha, czyli warsztaty kulinarne dla najmłodszych przeznaczone są  dla dzieci  które uwielbiają jedzenie, jak również dla tych, które lubią jeść nieco mniej. Warsztaty kulinarne rozbudzają wyobraźnię najmłodszych, wspomagają rozwój motoryczny, dają wiele satysfakcji z samodzielnie przygotowanych przekąsek i dań.  Nowe doświadczenia zdobywane są za pomocą zmysłu smaku, zapachu i dotyku. Dzieci czują się współtwórcami potraw, przez co nabierają pewności siebie, nie tylko w kwestiach kulinarnych.

Koszt:
- 35 € - płatne z góry za 3 zajęcia z cyklu "Kuchnia Malucha"
- 15 € - jednorazowe zajęcia

Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)

Zapraszamy