wtorek, 24 czerwca 2014

X warsztaty artystyczne dla dzieci - Kartka na Dzień Taty

W niedzielę 22 czerwca 2014 r. My Little Craft World zaprosiło wszystkie dzieci na kolejne warsztaty artystyczne. Tym razem na zajęciach mali artyści wykonali kartkę z papierową koszulą dla Taty, z okazji Jego święta.


Każde dziecko otrzymało swój zestaw papierów i materiałów do wykonania kartki. Prowadząca zajęcia pani Agnieszka Chwaja krok po kroku pokazywała dzieciom poszczególne etapy wykonania kartki.


Dzieci po wykonaniu kartki,  ozdabiały środek kartki  przy pomocy ozdobnych dziurkaczy. Powstały piękne i oryginalne kartki dla Taty.


Dzieci poznały również pierwszy etap powstawania papieru czerpanego z niepotrzebnych resztek papieru.


Podczas zajęć dzieci poznały kolejne przygody rodziny Wafelków, zapoznały się również z dobrymi manierami na podstawie opowiadania z książki Joanny Krzyżanek "Dobre Maniery czyli Savoir Vivre. Jak być grzecznym."


W trakcie warsztatów mali artyści wzięli również udział w zabawach ruchowych oraz otrzymali drobny poczęstunek i napój.


Tradycją jest już w My Litlle Craft World obchodzenie urodzin dzieci, które biorą udział w warsztatach. Tym razem były to 7 urodziny Abbie, która otrzymała urodzinową czapeczkę oraz słodki bukiet od Sweeterlad.eu.


Ponieważ były to ostatnie warsztaty w roku szkolnym na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymały pamiątkowy dyplom, biret oraz odznakę My Little Craft World.


Po rozdaniu dyplomów dzieci ustawiły się do pamiątkowego grupowego zdjęcia.


Więcej zdjęć z warsztatów można zobaczyć TUTAJ

Zapraszamy na wakacyjne warsztaty dla dzieci "Lato w mieście". Więcej informacji wkrótce na www.mylittlecraftworld.com