poniedziałek, 31 maja 2021

"Poszukiwacze niebieskich kamieni" - rodzinna gra terenowa na Dzień Dziecka w Fitzgerald Park

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do udziału w rodzinnej grze terenowej "Poszukiwacze niebieskich kamieni" w Fitzgerald Park w Cork. Przeprowadzicie ją dzięki przygotowanych specjalnie dla Was: karty gry z zagadkami i mapie, prowadzącą przez labirynt parkowych ścieżek.

Termin: 6 czerwca 2021 r., godz.15:00- 17:00

REJESTRACJA DZIECI: craftworldcork@gmail.com /PROSZĘ PODAĆ IMIĘ I WIEK DZIECKA/

rejestracja gwarantuje otrzymanie nagrody.

Zapisy można dokonywać do soboty ,5 czerwca b.r., do godziny 20:00

Jeżeli tego dnia będzie padał deszcz - gra zostanie przesunięta na inny termin.

Wymagania: wydrukowanie lub pobranie instrukcji do samodzielnego przeprowadzenia gryAby wczuć się w klimat gry, włóżcie coś niebieskiego, wydrukujcie instrukcję i ruszajcie! W Fitzgerald Park https://goo.gl/maps/HCXrMFcUpnpdDJyu7 odszukajcie 6 niebieskich kamieni, rozwiążcie zadania i zbierzcie litery, tworzące finałowe hasło. Po ODGADNIĘCIU hasła można odebrać nagrodę.
Informacje dla opiekunów:

Gra to świetny pomysł na niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Wydrukuj wcześniej instrukcję i mapę. Kartę gry możecie też otworzyć na swoich telefonach lub tabletach. Pamiętajcie, żeby wówczas zabrać ze sobą kartkę i długopis do zapisywania liter.

Kamienie służą określeniu lokalizacji danego zdania, nie ma potrzeby ich dotykania. Pamiętajcie o zachowaniu bezpiecznej odległości od innych uczestników gry.

Mapę oraz instrukcję gry można pobrać TUTAJ.

Życzymy udanej zabawy! "Poszukiwacze niebieskich kamieni"