niedziela, 2 czerwca 2019

Dzień Dziecka w Midleton

W niedzielę 2 czerwca br., w Midleton odbył się "Dzień Dziecka - Piknik Rodzinny", zorganizowany przez Panią Sowę oraz My Little Craft World. Przybyło bardzo dużo osób, wynajęta na ten cel spora sala miejscowego klubu sportowego była wypełniona po brzegi.


Wstęp był bezpłatny w programie były m.in.: przedstawienie "Kopciuszek", wystawiony przez Amatorska Grupa Teatralna "Pani Sowa"


Podczas imprezy odbyły się również  zajęcia plastyczne dla dzieci poprowadzone przez My Little Craft World


Dzieci z soli oraz kredy wykonały "magiczny pyłek"  a także sowę, rybkę, latawiec i klauna  z papierowych talerzyków.


Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a dzieci stworzyły piękne prace.


Na zewnątrz dzieci aktywnie bawiły się w dmuchanych zamkach których wynajem zostało dofinansowanie przez Ambasadę Polską w Dublinie.


W programie był również trening piłki nożnej, pokaz zumby, malowanie twarzy, wóz strażacki, przejażdżka motocyklem, pączki i inne słodkości, grill, lody świderki.  W trakcie imprezy prowadzono kwestę na operację dla Mia - udało się zebrać 1654,67 euro, które przekazano jej rodzicom.


Odbył się również kiermasz rękodzieła lokalnych rękodzielników na którym dostępne były wyroby szydełkowe, biżuteria, przedmioty ozdobione decoupage oraz polski miód, świeczki z wosku pszczelego, mydełka itp.


Więcej zdjęć z imprezy można zobaczyć TUTAJ, krótki filmik można zobaczyć TUTAJ
Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę.