piątek, 14 października 2016

Poznajemy Polskę - Gdańsk

Po wakacyjnej przerwie My Little Craft World  zaprasza wszystkie dzieci na kolejne warsztaty z cyklu: "Poznajemy Polskę", w niedzielę 23 października b.r, o godzinie 12:00. Tym razem wybierzemy się na północ Polski i odwiedzimy Gdańsk. Na zajęciach dzieci wykonają pracę plastyczną - latarnie morską, poznają legendę o gdańskich lwach oraz dowiedzą się czy woda w morzu jest słona a także wykonają eksperymenty w słonej wodzie.


Warsztaty "Poznajemy Polskę" to doskonałe zajęcia przybliżające Polskę - Ojczyznę swoich rodziców czy dziadków. Na zajęciach dzieci poznają najważniejsze zabytki polskich miast, tradycyjne stroje ludowe oraz regionalne przysmaki. W trakcie warsztatów dzieci wezmą również udział w zabawach ruchowych przy muzyce oraz otrzymają drobny poczęstunek i napój.

Każde dziecko po zajęciach otrzyma kawałki bursztynu oraz książeczkę "Legendy Morskie" ufundowaną przez Ambasadę Polską w Dublinie.
Zajęcia odbędą się w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shopping Center drogą Cardinal Way.

Koszt:

- 10 € - jednorazowe zajęcia
- 25 € - za 3 zajęcia płatne z góry

Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)
ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy