czwartek, 13 października 2016

Kuchnia Malucha - Jesienne przysmaki

W niedzielę 23 października b.r, o godzinie 15:00 My Little Craft World po wakacyjnej przerwie zaprasza wszystkie dzieci na kolejne warsztaty z cyklu: "Kuchnia Malucha" Na zajęciach dzieci wykonają jesiennego jeżyka z owoców oraz nietypową  kanpakę sowę z ulubiomych przysmaków.

Mali kucharze sztuki kulinarnej będą mieli szanse poznać smaki kuchni z wielu rejonów świata. Fantastyczna nauka poprzez zabawę i kreatywne spędzenie wolnego czasu. Dzieci poznają zasady komponowania zdrowych posiłków i ulubionych smakołyków, dowiedzą się których składników nasz organizm potrzebuje najbardziej, a których lepiej unikać.


Jesteśmy przekonani, że nawet niejadek nie oprze się pięknym przekąskom, jeśli wcześniej sam je przygotuje. Nie od dziś wiadomo, że dzieci zaczynają jeść kiedy same zaczynają gotować. Mamy nadzieję, że dzięki naszym zajęciom dzieci będą wiedziały, jak wiele potraw można wyczarować z warzyw, owoców, różnego rodzaju kasz i innych składników, a szpinak wcale nie musi być niedobry. Dowiedzą się też, jak wykorzystywać moc przypraw i dodatków aby uzyskać oryginalne danie i jak je podać, aby wyglądało elegancko. Zapewniamy, że pod naszym czujnym okiem każde dziecko stanie się prawdziwym smakoszem, a być może też szefem domowej kuchni.

Zajęcia odbęda się w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shopping Center drogą Cardinal Way.

Koszt:
- 15 € - jednorazowe zajęcia
- 35 € - za 3 zajęcia płatne z góry

Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)
ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy