niedziela, 29 maja 2016

Poznajemy Polskę - Roztocze

W niedzielę 5 czerwca b.r., o godzinie 12:00 My Little Craft World zaprasza wszystkie dzieci na kolejne warsztaty z cyklu "Poznajemy Polskę". Tym razem odwiedzimy Roztocze. To przepiękna kraina geograficzna, która łączy Wyżynę Lubelską z Podolem. Przebiega z północnego zachodu, od Kraśnika, na południowy wschód aż do Lwowa.


Na Roztoczu, z uwagi na jego wyjątkowe walory przyrodnicze, utworzono Roztoczański Park Narodowy, Parki Krajobrazowe oraz rezerwaty.


Ale Roztocze to nie tylko atrakcje turystyczne, to też wyjątkowy w skali kraju klimat i atmosfera. Gęste lasy, rzadka zabudowa, cisza i kontakt z naturą.Na zajęciach dzieci odwiedzą pasiękę na Roztoczu, dowiedzą się jak się robi miód, jak wygląda miód na ramce w ulu, skosztują produkty pszczelarskie takie jak miód i pyłek kwiatowy. Na zajęciach dzieci wykonają świeczkę z wezy pszczelej oraz swoją pracowitą pszczółkę.Zajęcia odbęda się w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shoping Center drogą Cardinal Way.

Każde dziecko otrzyma również pamiątkę z Roztocza, ciasteczko miodowe pszczółkę oraz przewodnik turtystyczny na 2016 "Magiczne Roztocze".

Koszt:

- 15 € - jednorazowe zajęcia

Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)

Zapraszamy