niedziela, 10 stycznia 2016

Kuchnia Malucha czyli smacznie i zdrowo przez cały rok

W nowym roku oprócz warsztatów "Poznajemy Polskę", Mały Inżynier" oraz "Mały Cukiernik"
My Little Craft World zaprasza wszystkie dzieci na nowy cykl warsztatów kulinarnych:  "Kuchnia Malucha czyli smacznie i zdrowo przez cały rok." Zajęcia odbędą się w Maldron Hotel przy John Redmond Street w Cork.  Z okazji Dnia Babci i Dziadka w niedzielę 17 stycznia b.r. o godzinie 14:30 na pierwszych zajęciach dzieci dowiedzą się z czego robi się naleśniki oraz wykonają tort naleśnikowy dla Babci i Dziadka. A dla tych Babć i Dziadków którzy mieszkają w Polsce, dzieci wykonają specjalną kartkę w kształcie filiżanki.
Warsztaty prowadzić będzie pani Ewa Piwońska której gotowanie jest pasją a dzięki  doświadczeniu zdobytemu  w najlepszych restauracjach  w Cork - kuchnia nie ma dla niej tajemnic.


Kuchnia Malucha, czyli warsztaty kulinarne dla najmłodszych przeznaczone są  dla dzieci  które uwielbiają jedzenie, a szczególnie dla tych, które lubią jeść nieco mniej. Warsztaty kulinarne rozbudzają wyobraźnię najmłodszych, wspomagają rozwój motoryczny, dają wiele satysfakcji z samodzielnie przygotowanych przekąsek i dań.  Nowe doświadczenia zdobywane są za pomocą zmysłu smaku, zapachu i dotyku. Dzieci czują się współtwórcami potraw, przez co nabierają pewności siebie, nie tylko w kwestiach kulinarnych.

Koszt:
- 30 € - płatne z góry za 3 zajęcia
- 15 € - jednorazowe zajęcia
(w cenę wliczone są wszelkie potrzebne materiały do realizacji warsztatów).

Czas trwania – 2h.

Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)

Następne zajęcia
14 lutego - "Kolacja dla zakochanych" sałatka z makaronu i tapasy
13 marca - "Jajka na wielkanocnym stole"

Zapraszamy