czwartek, 30 lipca 2015

Polska Szkoła Wawel w Cork

W Cork powstała nowa Polska Szkoła Wawel w której od września dzieci będą otrzymywały kształcenie zgodne z wymogami podstawy programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. W szkole Wawel dzieci będą uczyły się  przedmiotów standardowych takich jak: język polski oraz historię z elementami geografii Polski. Dodatkowo w ramach czesnego szkoła zapewnia naukę matematyki, zajęcia sportowe i literacko-teatralne oraz religię dla chętnych a także bezpłatne konsultacje z logopedą i z pedagogiem szkolnym.
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że jako My Little Craft World w Szkole Wawel będziemy prowadzili  zajęcia plastyczno-artystyczne. Oferujemy kreatywne spotkania dla młodszych i starszych dzieci, których wyobraźnia nie zna granic. Dobra zabawa gwarantowana!


Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne dzieci, przybliżą im różne techniki artystyczne i będą przy okazji świetną zabawą! Dzieci będą uczyły się twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. 
Wszystkich zainteresowanych Rodziców zapraszamy do zapisania swoich dzieci do Polskiej Szkoły Wawel. Więcej informacji o szkole i zapisach znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły szkolawawel.com/pl/