piątek, 20 września 2019

Warsztaty dla dzieci "Poznajemy Polskę" - Bartków

My Little Craft World zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty z cyklu "Poznajemy Polskę". Zajęcia odbędą się w niedzielę, 29 września b.r., o godz. 13:00.

Tym razem poznamy króla Puszczy Świętokrzyskiej: rosnące na terenie leśnictwa Bartków najsłynniejsze polskie drzewo - Dąb Bartek, który od 1954 roku jest chroniony prawem jako pomnik przyrody. Poznamy też legendy o tym znanym drzewie.

Na zajęciach plastycznych mali artyści wykonają  własny dąb z masy porcelanowej.


Każdy uczestnik zajęć otrzyma Wielką Mapę Polski w formie dużej kolorowanki. Dzieci poznają najsłynniejsze polskie budowle, symbole i postacie charakterystyczne dla poszczególnych regionów naszego kraju. Jest to najlepsza droga do nauki przez zabawę.


Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Aktualnie tworzymy również starszą grupę dla młodzieży, jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o zgłoszenia starszych dzieci  na adres e-mail: craftworldcork@gmail.com

Zajęcia odbędą się godzinach 13:00-15:00 w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shopping Center drogą Cardinal Way.

Koszt:
12 € (dla rodzeństwa 10% zniżki)

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka).
Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!