wtorek, 23 stycznia 2018

upominek dla Babci i Dziadka

W niedzielę, 21 stycznia b.r. My Little Craft World zaprosiło wszystkie dzieci na specjalne warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na zajęciach artystycznych mali artyści przygotowali dla Babci broszkę z filcu a dla Dziadka ozdobili metodą decupage drewnianego dziadka do orzechów.
 Zajęcia poprowadziła gościnnie p. Danuta Bil, nauczyciel techniki w szkole podstawowej we Wrocławiu.Na początku zajęć dzieci ozdobiły kapelusz dziadka do orzechów decupage metodą serwetkową, w tym celu wybrany wzór serwetki uczestnicy warsztatów nacięły tak aby dobrze pasował do kapelusza dziadka do orzechów.Kolejnym etatem ozdobienia dziadka było przyklejenie serwerki oraz wąsów, oczu i muszki do dziadka. Na koniec dzieci wybranym kolorem farby potapowały kapelusz dziadka a konturówką dorysowały brwi.Powstały piękne i oryginalnie ozdobione dziadki do orzechów - upominke dla dziadka z okazji jego święta.

 

 W drugiej części zajęć uczestnicy zajęć wykonały dla babci broszkę z filcu.


 Na koniec warsztatów specjalnie dla wszystkich Babć i dzaidków dzieci powiedziały wierszyk z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka który można zobaczyć TUTAJ

 Więcej zdjęć z warsztatów można zobaczyć TUTAJ