poniedziałek, 27 listopada 2017

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

My Little Craft World zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem, w niedzielę, 3 grudnia o godz. 15:00.
W programie: zabawa, historia Świętego Mikołaja, spotkanie z aniołami i inne atrakcje.
Każde dziecko otrzyma drobny upominek.
Spotkanie odbędzie się w w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shopping Center drogą Cardinal Way.


Na Spotkanie ze Świętym Mikołajem nie chcemy wprowadzać limitów wiekowych dzieci, niemniej zabawy ruchowe będą dostosowane do dzieci w wieku 3-7 lat.

Wstęp dzieci 5€, dorośli 2€ (cała kwota ze wstępu osób dorosłych oraz wpływ z loterii zostanie przeznaczona na pomoc dla najuboższych dzieci niewidomych i słabo widzących ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawaczego w Krakowie www.blind.krakow.pl/)
Prosimy o zapisy dzieci na adres e-mail: craftworldcork@gmail.com. Prosimy o podanie imienia, nazwiska oraz wieku dziecka.

Słodki poczęstunek dla dzieci i dorosłych zapewni cukiernia MMM Family Bakery.

Podczas spotkania odbędzie się loteria fantowa wspierająca dzieci niewidome i słabowidzące ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawaczego w Krakowie.
Do wygrania będą m.in.:  vouchery na tort firmy MMM Family Bakery, miód oraz świeczki z wosku pszczelego ze Skarbów Ula, biżuteria ręcznie robiona, nagrody książkowe itp.

Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy wszystkie dzieci