czwartek, 9 lutego 2017

Poznajemy Polskę - Bielsko - Biała

W niedzielę 19 lutego b.r., zapraszamy wszystkie dzieci na godzinę 12:00 na kolejne warsztaty z cyklu "Poznajemy Polskę". Tym razem odwiedzimy Bielsko - Białą, miasto przyjazne dzieciom. Na zajęciach dzieci ozdobią drewniane figurki legendarnych bohaterów: Reksia oraz Bolka i Lolka.

„Bolek i Lolek” to klasyczna polska bajka animowana, znana dzieciom nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach świata. Uwielbiają ją nie tylko najmłodsi, ale także ich rodzice i dziadkowie. Ma bowiem ponad 50 lat!

Psiak Reksio przybliżył dzieciom świat zwierzęcy. Poprzez jego codzienne przygody, rozgrywające się w sferze dziecięcej wyobraźni, autor wszczepił milusińskim potrzebę miłości do zwierząt, oczekujących od człowieka serdeczności i troskliwości.
Bez tego sympatycznego psiaka nie byłoby znanej od pokoleń kreskówki dla dzieci, która powstawała w latach 1967-1990 w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Przez 23 lata Lechosław Marszałek współtworzył 65 filmów animowanych z udziałem kultowego czworonoga.


Zajęcia odbędą się w Bru Columbanus przy Cardinal Way, Wilton, Cork. Dojazd od Cork University Hospital jak do Wilton Shopping Center drogą Cardinal Way.

Każde dziecko otrzyma książeczkę malowankę z tytułowymi bohaterami filmów rysunkowych Reksia lub Bolka i Lolka.

Koszt:
- 12 € - jednorazowe zajęcia
- 30 € - za 3 zajęcia płatne z góry

Czas trwania – 2 godziny
Zapisy: craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)
ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy