poniedziałek, 8 lutego 2016

"Kuchnia Malucha" - Kolacja dla Zakochanych

Zbliżają się walentynki, z tej okazji My Little Craft World zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty  kulinarne:  "Kuchnia Malucha". Zajęcia odbędą się w Maldron Hotel przy John Redmond Street w Cork, w niedzielę 14 lutego b.r. o godzinie 14:30. Na zajęciach dzieci wykonają kolację dla zakochanych: sałatkę z makaronu w stylu włoskim, kolorowe przekąski i niecodzienne kanapeczki a także biszkoptowy deser z galaretką.
Warsztaty prowadzić będzie pani Ewa Piwońska której gotowanie jest pasją a dzięki  doświadczeniu zdobytemu  w najlepszych restauracjach  w Cork - kuchnia nie ma dla niej tajemnic.


Kuchnia Malucha, czyli warsztaty kulinarne dla najmłodszych przeznaczone są  dla dzieci  które uwielbiają jedzenie, jak również dla tych, które lubią jeść nieco mniej. Warsztaty kulinarne rozbudzają wyobraźnię najmłodszych, wspomagają rozwój motoryczny, dają wiele satysfakcji z samodzielnie przygotowanych przekąsek i dań.  Nowe doświadczenia zdobywane są za pomocą zmysłu smaku, zapachu i dotyku. Dzieci czują się współtwórcami potraw, przez co nabierają pewności siebie, nie tylko w kwestiach kulinarnych.

Koszt:
- 30 € - płatne z góry za 3 zajęcia
- 15 € - jednorazowe zajęcia
(w cenę wliczone są wszelkie potrzebne materiały do realizacji warsztatów).

Czas trwania – 2 godziny.

Zapisy do 12 lutego b.r : craftworldcork@gmail.com (proszę podać imię, nazwisko i wiek dziecka)
ilość miejsc ograniczona.

Następne zajęcia
13 marca - "Jajka na wielkanocnym stole"