niedziela, 6 grudnia 2015

Mikołajki z My Little Craft World

Podobnie jak w ubiegłym roku, również teraz My Little Craft World zaprosiło wszystkie dzieci na Mikołajki, które miały miejsce w Maldron Hotel w Cork.

/Powyżej: Święty Mikołaj i dzieci na Mikołajkach z My Little Craft World/

Na dzieci czekały Anioły, które zaprosiły je do wspólnej zabawy. Nagle zgasło światło i w rytm muzyki z piekła rodem - pojawiły się Diabły, które najpierw próbowały przegonić dzieci, a gdy im się to nie udało - głośno wątpiły w prawdziwość św. Mikołaja, twierdząc że to tylko postać krasnala z reklamy ;-) Jednak Anioły szybko przegoniły Diabły i opowiedziały dzieciom prawdziwą historię o św. Mikołaju, biskupie Miry w Licji, który pomagał biednym i potrzebującym. Anioły nauczyły również dzieci kilku piosenek o św. Mikołaju.

Rozległo się głośne pukanie - to przybył sam św. Mikołaj z ogromnym workiem prezentów. Dzieci miały wiele pytań do św. Mikołaja, następnie - Anioły odczytały listy jakie dzieci piszą do tego świętego. Mikołaj najbardziej pochwalił list dziecka, które nie prosiło o nic dla siebie, a jedynie o zdrowie dla swoich rodziców.

Święty Mikołaj zasiadł na przygotowanym miejscu i rozdał wszystkim dzieciom prezenty, ze słodyczami i zabawkami indywidualnie dopasowanymi do wieku każdego dziecka. Później - każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkową fotografię ze Świętym Mikołajem, Aniołami i Diabłami. Następnie dzieci pożegnały Świętego Mikołaja piosenką której nauczyły się na spotkaniu.

Zdjęcia z Mikołajek z My Little Craft World można zobaczyć w galerii na fb: LINK.

Mikołajki z My Little Craft World odbyły się dzięki wsparciu sponsorów, tj.: MD Clinic w Cork, i sklep TOTU w Ballincollig.